Bližanovy - Machov Bližanovy - Machov

O násUbytováníChov koníAktivity s koňmiOkolíKontakt

Nabídka ubytování

Nabízíme rodinnou dovolenou v různých ročních obdobích, víkendové pobyty, rodinné oslavy, pracovní porady, soustředění pro menší kolektivy a podobně. Ubytování je umístěno pod lesním komplexem Kakov, v klidné části obce Bližanovy, která náleží pod správu města Plánice v bývalém okrese Klatovy, celková kapacita ubytování je max. 8 osob v chatě a 8 osob v chatkách.

Ubytovat Vás můžeme v nově zrekonstruované chatě o dvou místnostech. Kapacita chaty je tvořena levou místností s 2 lůžky a dětskou postýlkou, vpravo druhou místností mezonetového typu, kde je v patře řešeno spaní pro cca 4 osoby a v místnosti je dále rozkládací sedací souprava. V levé místnosti je kuchyňský kout, lednička a mikrovlnná trouba. V obou místnostech jsou kamna na pevná paliva. Prostřední místnost tvoří sociální zařízení pro obě místnosti, je zde sprchový kout, umyvadlo a WC.

Na zahradě, k využití v letních měsících, je situován malý bazén o průměru 3,6 m a venkovní ohniště, pro děti je zde potom pískoviště a houpačky se skluzavkou.

Pro méně náročné návštěvníky máme možnost v období od května do září ubytování ve 4 dvoulůžkových dřevěných chatkách s celkovou kapacitou 8 osob, pro které je k dispozici sprcha a WC ve sdruženém objektu, situovaném naproti chatek.

V případě zájmu o společenské, rodinné oslavy, pracovní porady a pod. je k dispozici společenská místnost o kapacitě cca 15 osob, místnost je vybavena TV, pevným připojením k internetu a sociálním zařízením.

Po předchozí domluvě je možno zajistiti malé občerstvení, v místnosti je možnost podávání snídaní a případně i oběda formou dovozu jídla z nedaleké restaurace. Výběr jídla z týdenního jídelníčku je den předem. Příprava stravy je možná i v chatě nebo lze využít kapacit v okolí.

Přejeme Vám krásnou dovolenou!

Spolupracujeme:

INGVAMA

 

Hipoturistika v ČR:

Hipoturistika v ČR

Design Písmoateliér
Programování FoXprofi.com