Bližanovy - Machov Bližanovy - Machov

O násUbytováníChov koníAktivity s koňmiOkolíKontakt

Okolí - atrakce

Vyhlídkové lety z letiště Klatovy

Historie letectví na Klatovsku sahá již do roku 1912, kdy se uskutečnil první vzlet aviatika Čiháka. Vzletu se zúčastnil také první český pilot Ing. Kašpar. Letadlo tehdy vzlétlo do výšky 120 m a po 13 minutách okružního letu se vrátilo na místo startu.

(více)

Letiště Klatovy

Aquapark Horažďovice

Zveme vás k návštěvě Aquaparku v Horažďovicích, který zahájil provoz v říjnu 2000. V ceně vstupenky je využití těchto vodních atrakcí: tobogán (62 m dlouhý), dětský bazének s 2 skluzavkami, masážními tryskami, vodní kolotoč, perličková lázeň, protiproud a vzduchový rošt, vodní a vzduchová lůžka s masážními tryskami. Dále je zde sauna, fitcentrum, horolezecká stěna.

(více)

Aquapark Horažďovice

Skiareál Kocourov

Od poloviny prosince do konce března máme zpravidla dobré sněhové podmínky. Vlek je pár metrů od parkovací plochy. Svah je plně pokrýván vrstvou technického sněhu, který umožní provoz i za nepříznivých klimatických podmínek. Ski Areál doplňují služby jako je půjčovna lyžařského a snowboardového vybavení, lyžařská a snowboardová škola.

(více)

Skiareál Kocourov

Divadlo v Těchonicích

Divadelní stodola v 10. sezóně odpočívá a ochotníci se vracejí zpět do sálu bývalé hospody v Těchonicích, kde začínali. Diváci jsou pohodlně usazeni u prostřených stolků a jsou hýčkáni ochotnou obsluhou. Večer pojme 60 diváků, stolky jsou pro 6 nebo 8 osob. Vstupné je 160,- Kč za osobu. Představení není vhodné pro děti.

(více)

Divadlo v Těchonicích

Závodní areál motorsport Kramolín

Závodní areál Kramolín poskytuje sportovní vyžití ve všech motocyklových disciplínách od nejmenších dětí až po nejstarší příznivce těchto sportů. Areál je možno pronajmout pro pořádání zkušebních a prezentačních jízd terénních motocyklů, automobilů, stavebních strojů nebo pořádání soustředění či společných tréninků.

(více)

Závodní areál motorsport Kramolín

Lesní park Prašivice

(mapa)

Přírodní rezervace Velký Kámen

(mapa)

Hnačovský rybník

Kemp leží v jihozápadních Čechách nedaleko města Klatovy. Rozkládá se na břehu rybníka o rozloze 68 ha, který je obklopen překrásnými lesy a nádhernou přírodou. Díky tomu zde lze provozovat vodní sporty (součástí kempu je i půjčovna serfů a lodiček), cyklistiku i pěší turistiku, neboť celé okolí je protkáno pěšími stezkami a cyklotrasami.

(více)

Hnačovský rybník

Nový rybník u Nepomuka

Dovolte nám krátce představit Nový rybník u Nepomuka, který se nachází 2 km od historicky významného města Nepomuk v malebné kopcovité krajině jihozápadních Čech. Jeho okolí je protkáno hustou turistickou sítí, která umožňuje přístup k významným stavebním památkám, přírodním zajímavostem, malebným městečkům a místům s lidovou architekturou.

(více)

Nový rybník u Nepomuka

Žinkovský rybník

Rybník Labuť je místem k provozování množství vodních aktivit a zejména rybaření na jeho březích. Rybník je vyhledávanou rybářskou lokalitou s množstvím druhů lovených ryb.

(více)

Žinkovský rybník

Spolupracujeme:

INGVAMA

 

Hipoturistika v ČR:

Hipoturistika v ČR

Design Písmoateliér
Programování FoXprofi.com